Dokonaj rezerwacji

Dokonaj rezerwacji,
Kup bilet

Kupuj bilety na imprezy miejskie i rezerwuj miejsca w Teatrze Ziemi Rybnickiej. W tym miejscu możesz też dokonać rezerwacji, opłaty za abonament parkingowy czy umówić się spotkanie z urzędnikiem.

Załatw sprawę przez Internet

Załatw sprawę
przez Internet

Większość spraw w Urzędzie załatwianych jest poprzez wnioski i formularze. Zapoznaj się z listą formularzy i wniosków. Sprawdź czy możesz swoją sprawę załatwić przez Internet.

Sięgnij do rejestru

Zajrzyj do
rejestrów Miasta

Skorzystaj z nowej, wyjątkowej usługi. Dzięki niej uzyskasz dostęp m.in do księgi grobów i osób zmarłych, co pomoże Ci łatwo zlokalizować miejsce pochówku bliskiej osoby.

Rejestr grobów i osób zmarłych

Niniejszy rejestr zapewnia dostęp do ewidencji grobów i osób zmarłych dla cmentarza komunalnego przy ulicy Rudzkiej oraz cmentarzy komunalnych znajdujących się w dzielnicach: Boguszowice, Chwałowice, Chwałęcice.

Szukaj

Ankiety

Zapraszamy do udziału w naszych elektronicznych sondażach. To prosty sposób na identyfikację Państwa potrzeb i oczekiwań. Wypełniając różnorodne ankiety ocenicie też Państwo działania lokalnych władz i podzielicie się opiniami na temat różnych aspektów życia w mieście. Uzyskane wyniki mogą wpłynąć na poprawę jakości życia mieszkańców Rybnika i okolic.

Czytaj więcej

O Projekcie

OSKAR - Ogólnodostępny System komunikacji Administracji Rybnickiej - jest projektem współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Za jego pośrednictwem mieszkańcy nabędą bilety m.in. na Rybnik Jazz Festival czy imprezę sylwestrową oraz wybiorą miejsce np. w teatrze. Inną możliwością będzie wynajęcie sal oraz powierzchni wystawienniczych. Rybniczanie zapłacą również za abonament parkingowy i inne usługi świadczone przez lokalne podmioty administracyjne.

Czytaj więcej